.NET

MS Dynamics D365 FO Developer (Remote)

Remote
Work Type: Full Time

Dla firmy projektującej nowoczesne rozwiązania, lidera na rynku dostawców rozwiązań ERP, poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego programisty do rozwoju narzędzia ERP dla klienta z sektora finansowego. Jako MS Dynamics D365 FO Developer, będziesz odpowiedzialny/a za rozbudowę i optymalizację systemu ERP, zapewniając kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dla międzynarodowych klientów.

Obowiązki:

  • Rozwijanie oprogramowania z wykorzystaniem języka .NET C# oraz innych narzędzi związanych z rodziną Microsoft Dynamics AX lub D365 Finance & Operations.
  • Projektowanie, implementacja i optymalizacja zapytań w bazie danych Microsoft SQL Server.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozbudowy narzędzia ERP dla klienta z branży finansowej.
  • Współpraca z zespołem programistycznym i konsultantami funkcjonalnymi w celu zrozumienia i wdrożenia specyficznych wymagań klienta.
  • Uczestnictwo w projektach międzynarodowych, wymagających komunikacji w języku angielskim.

Wymagania:

  • Doświaczenie min. 5 lat
  • Znajomość programowania w językach obiektowych na poziomie zaawansowanym, preferowany język .NET C#.
  • Znajomość budowy i optymalizacji zapytań w systemie bazodanowym Microsoft SQL Server na poziomie co najmniej średniozaawansowanym lub zaawansowanym.
  • Doświadczenie w programowaniu w systemach rodziny Microsoft Dynamics AX lub D365 Finance & Operations.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca efektywną współpracę w międzynarodowym środowisku.
Stawka: 18 000 - 25 000 pln/B2B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość udziału w projektach rozwijających umiejętności zawodowe.
  • Środowisko pracy wspierające rozwój zawodowy.

Jeśli jesteś pasjonatem rozwoju oprogramowania, posiadasz doświadczenie w obszarze MS Dynamics D365 FO i chciałbyś/aś dołączyć do nowego projektu - z chęcią z Tobą porozmawiamy!

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying